LINKOWNIA

 

Fatima.pl - serwis o objawieniach fatimskich i zarazem oficjalna strona Apostolatu Fatimy


PiotrSkarga.pl - strona Stowarzyszenia i Instytutu Ks. Piotra Skargi


Santuario-Fatima.pt - serwis Sanktuarium w Fatimie (wersja polska)


TradycjaKatolicka.com.pl - blog o Tradycji

Zrób zdjęcie i poleć do Fatimy

Data publikacji: 2015-04-11 19:00  |  Data aktualizacji: 2015-04-19 17:54:00

Pasjonujesz się fotografią? Przyślij do nas swoje prace, które mogłyby być tłem dla wizerunku Matki Bożej! Weź udział w konkursie na najlepsze zdjęcie do kalendarza „366 dni z Maryją" na rok 2016.


Powołane przez Instytut Jury wybierze zdjęcia, które zostaną zamieszczone w najbliższym kalendarzu. Nagrodą za najlepszą fotografię będzie 4-dniowa pielgrzymka do Fatimy. Pozostali wyróżnieni otrzymają piękne dewocjonalia (krucyfiksy, figury Najświętszego Serca Pana Jezusa, Matki Bożej, różańce) oraz książki.

 

Wymagania: zdjęcia min. 3508x2480 pix, w poziomie, wykonane w Polsce w różnych porach roku; tematyka: pejzaż wiejski i miejski, architektura sakralna (np. kościoły, klasztory, kapliczki, przydrożne krzyże), zabytkowa architektura świecka (np. zamki, dwory, pałace), pejzaż przyrodniczy.

 

Dokument potrzebny do zgłoszenia udziału, który należy wysłać razem ze zdjęciami, został zamieszczony poniżej w postaci załącznika do pobrania.

 

Fotografie (do 10 sztuk) razem ze Zgłoszeniem udziału prosimy nadsyłać w formie elektronicznej (na CD, DVD, pendrive lub innym nośniku cyfrowym) na poniższy adres z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” do 31 lipca 2015 r. (termin dotarcia przesyłki):

 

„Przymierze z Maryją”,

ul. Augustiańska 28,

31-064 Kraków